ДОНЕЦЬКОБЛЕНЕРГО, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ХАРЦИЗЬКИХ ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ ВАТ

Контакти

Юридична адреса
86700, Донецька обл., м. Харцизьк, вул. Адамця, 58
Телефони
Керівник
Ємець Володимир Олексійович
Код ЄДРПОУ25893252
Дата реєстрації14.03.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ДОНЕЦЬКОБЛЕНЕРГО, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ХАРЦИЗЬКИХ ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ ВАТ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДОНЕЦЬКОБЛЕНЕРГО, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ХАРЦИЗЬКИХ ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ ВАТ» присвоєно код 25893252.

Керівником підприємства «ДОНЕЦЬКОБЛЕНЕРГО, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ХАРЦИЗЬКИХ ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ ВАТ» є Ємець Володимир Олексійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДОНЕЦЬКОБЛЕНЕРГО, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ХАРЦИЗЬКИХ ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ ВАТ» — Донецька обл., м. Харцизьк, вул. Адамця, 58.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДОНЕЦЬКОБЛЕНЕРГО, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ХАРЦИЗЬКИХ ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ ВАТ»
Поділіться інформацією в соцмережах