ІНВАЛІДИ І ВЕТЕРАНИ МВС УКРАЇНИ М. ТОРЕЦЬКА ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ, ГО

Контакти

Юридична адреса
85200, Донецька обл., м. Торецьк, вул. Дружби, 2
Телефони
Керівник
Шумілов Валентин Володимирович
Код ЄДРПОУ25893335
Дата реєстрації17.07.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ІНВАЛІДИ І ВЕТЕРАНИ МВС УКРАЇНИ М. ТОРЕЦЬКА ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ, ГО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ІНВАЛІДИ І ВЕТЕРАНИ МВС УКРАЇНИ М. ТОРЕЦЬКА ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ, ГО» присвоєно код 25893335.

Керівником підприємства «ІНВАЛІДИ І ВЕТЕРАНИ МВС УКРАЇНИ М. ТОРЕЦЬКА ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ, ГО» є Шумілов Валентин Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ІНВАЛІДИ І ВЕТЕРАНИ МВС УКРАЇНИ М. ТОРЕЦЬКА ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ, ГО» — Донецька обл., м. Торецьк, вул. Дружби, 2.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ІНВАЛІДИ І ВЕТЕРАНИ МВС УКРАЇНИ М. ТОРЕЦЬКА ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ, ГО»
Поділіться інформацією в соцмережах