ПЕРВИННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФСПІЛКОВОГО КОМІТЕТУ ПРАТ "ЄНАКІЇВСЬКИЙ КОКСОХІМПРОМ"

Контакти

Юридична адреса
86406, Донецька обл., м. Єнакієве, вул. Марата, 1
Керівник
Мітельський Валерій Анатолійович
Код ЄДРПОУ25893499
Дата реєстрації28.01.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ПЕРВИННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФСПІЛКОВОГО КОМІТЕТУ ПРАТ ”ЄНАКІЇВСЬКИЙ КОКСОХІМПРОМ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПЕРВИННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФСПІЛКОВОГО КОМІТЕТУ ПРАТ "ЄНАКІЇВСЬКИЙ КОКСОХІМПРОМ" » присвоєно код 25893499.

Керівником підприємства «ПЕРВИННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФСПІЛКОВОГО КОМІТЕТУ ПРАТ "ЄНАКІЇВСЬКИЙ КОКСОХІМПРОМ" » є Мітельський Валерій Анатолійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПЕРВИННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФСПІЛКОВОГО КОМІТЕТУ ПРАТ "ЄНАКІЇВСЬКИЙ КОКСОХІМПРОМ" » — Донецька обл., м. Єнакієве, вул. Марата, 1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПЕРВИННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФСПІЛКОВОГО КОМІТЕТУ ПРАТ ”ЄНАКІЇВСЬКИЙ КОКСОХІМПРОМ”»
Поділіться інформацією в соцмережах