ЕЛАСТОМІР, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАТ

Контакти

Юридична адреса
84639, Донецька обл., м. Горлівка, вул. Білгородська, 58
Керівник
Подгорна Олена Миколаївна
Код ЄДРПОУ25893507
Дата реєстрації20.03.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЕЛАСТОМІР, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАТ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЕЛАСТОМІР, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАТ» присвоєно код 25893507.

Керівником підприємства «ЕЛАСТОМІР, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАТ» є Подгорна Олена Миколаївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЕЛАСТОМІР, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАТ» — Донецька обл., м. Горлівка, вул. Білгородська, 58.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЕЛАСТОМІР, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАТ»
Поділіться інформацією в соцмережах