ЖОВТЕНЬВУГІЛЛЯ, СПІЛКА ШАХТАРІВ-ІНВАЛІДІВ, ІНШИХ ПОТЕРПІЛИХ І СІМЕЙ, ЗАГИБЛИХ НА ВУГІЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВАХ ДХК

Контакти

Юридична адреса
86391, Донецька обл., м. Жданівка, вул. Шкільна, 8а
Телефони
Керівник
Тройняк Володимир Іванович
Код ЄДРПОУ25893521
Дата реєстрації21.06.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЖОВТЕНЬВУГІЛЛЯ, СПІЛКА ШАХТАРІВ-ІНВАЛІДІВ, ІНШИХ ПОТЕРПІЛИХ І СІМЕЙ, ЗАГИБЛИХ НА ВУГІЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВАХ ДХК» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЖОВТЕНЬВУГІЛЛЯ, СПІЛКА ШАХТАРІВ-ІНВАЛІДІВ, ІНШИХ ПОТЕРПІЛИХ І СІМЕЙ, ЗАГИБЛИХ НА ВУГІЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВАХ ДХК» присвоєно код 25893521.

Керівником підприємства «ЖОВТЕНЬВУГІЛЛЯ, СПІЛКА ШАХТАРІВ-ІНВАЛІДІВ, ІНШИХ ПОТЕРПІЛИХ І СІМЕЙ, ЗАГИБЛИХ НА ВУГІЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВАХ ДХК» є Тройняк Володимир Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЖОВТЕНЬВУГІЛЛЯ, СПІЛКА ШАХТАРІВ-ІНВАЛІДІВ, ІНШИХ ПОТЕРПІЛИХ І СІМЕЙ, ЗАГИБЛИХ НА ВУГІЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВАХ ДХК» — Донецька обл., м. Жданівка, вул. Шкільна, 8а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЖОВТЕНЬВУГІЛЛЯ, СПІЛКА ШАХТАРІВ-ІНВАЛІДІВ, ІНШИХ ПОТЕРПІЛИХ І СІМЕЙ, ЗАГИБЛИХ НА ВУГІЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВАХ ДХК»
Поділіться інформацією в соцмережах