РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ЦЕРКВА ЄВАНГЕЛЬСЬКИХ ХРИСТИЯН-БАПТИСТІВ "ГОЛГОФА" МІСТА ЄНАКІЄВЕ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Контакти

Юридична адреса
86400, Донецька обл., м. Єнакієве, вул. Раздоловська, 112а
Телефони
Керівник
Нагірняк Михайло Павлович
Код ЄДРПОУ25893536
Дата реєстрації08.06.2001
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ЦЕРКВА ЄВАНГЕЛЬСЬКИХ ХРИСТИЯН-БАПТИСТІВ ”ГОЛГОФА” МІСТА ЄНАКІЄВЕ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ЦЕРКВА ЄВАНГЕЛЬСЬКИХ ХРИСТИЯН-БАПТИСТІВ "ГОЛГОФА" МІСТА ЄНАКІЄВЕ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ » присвоєно код 25893536.

Керівником підприємства «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ЦЕРКВА ЄВАНГЕЛЬСЬКИХ ХРИСТИЯН-БАПТИСТІВ "ГОЛГОФА" МІСТА ЄНАКІЄВЕ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ » є Нагірняк Михайло Павлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ЦЕРКВА ЄВАНГЕЛЬСЬКИХ ХРИСТИЯН-БАПТИСТІВ "ГОЛГОФА" МІСТА ЄНАКІЄВЕ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ » — Донецька обл., м. Єнакієве, вул. Раздоловська, 112а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ЦЕРКВА ЄВАНГЕЛЬСЬКИХ ХРИСТИЯН-БАПТИСТІВ ”ГОЛГОФА” МІСТА ЄНАКІЄВЕ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ»
Поділіться інформацією в соцмережах