ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ВИРОБНИЧОГО ПІДРОЗДІЛУ "ЛИМАНСЬКЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ" ФІЛІЇ "ЦЕНТР БУДІВЕЛЬНО-МОНТАЖНИХ РОБІТ ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇЇ БУДІВЕЛЬ І СПОРУД" ПАТ"УКРЗАЛІЗНИЦЯ"

Контакти

Юридична адреса
84404, Донецька обл., м. Лиман, пров. Робочий, 6
Телефони
Керівник
Троян Ольга Миколаївна
Код ЄДРПОУ25893654
Дата реєстрації21.04.2000
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ВИРОБНИЧОГО ПІДРОЗДІЛУ ”ЛИМАНСЬКЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ” ФІЛІЇ ”ЦЕНТР БУДІВЕЛЬНО-МОНТАЖНИХ РОБІТ ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇЇ БУДІВЕЛЬ І СПОРУД” ПАТ”УКРЗАЛІЗНИЦЯ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ВИРОБНИЧОГО ПІДРОЗДІЛУ "ЛИМАНСЬКЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ" ФІЛІЇ "ЦЕНТР БУДІВЕЛЬНО-МОНТАЖНИХ РОБІТ ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇЇ БУДІВЕЛЬ І СПОРУД" ПАТ"УКРЗАЛІЗНИЦЯ"» присвоєно код 25893654.

Керівником підприємства «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ВИРОБНИЧОГО ПІДРОЗДІЛУ "ЛИМАНСЬКЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ" ФІЛІЇ "ЦЕНТР БУДІВЕЛЬНО-МОНТАЖНИХ РОБІТ ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇЇ БУДІВЕЛЬ І СПОРУД" ПАТ"УКРЗАЛІЗНИЦЯ"» є Троян Ольга Миколаївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ВИРОБНИЧОГО ПІДРОЗДІЛУ "ЛИМАНСЬКЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ" ФІЛІЇ "ЦЕНТР БУДІВЕЛЬНО-МОНТАЖНИХ РОБІТ ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇЇ БУДІВЕЛЬ І СПОРУД" ПАТ"УКРЗАЛІЗНИЦЯ"» — Донецька обл., м. Лиман, пров. Робочий, 6.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ВИРОБНИЧОГО ПІДРОЗДІЛУ ”ЛИМАНСЬКЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ” ФІЛІЇ ”ЦЕНТР БУДІВЕЛЬНО-МОНТАЖНИХ РОБІТ ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇЇ БУДІВЕЛЬ І СПОРУД” ПАТ”УКРЗАЛІЗНИЦЯ”»
Поділіться інформацією в соцмережах