ДОНБАСДОМНАРЕМОНТ, ПРОФСПІЛКА ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ДОЧІРНЬОГО ПІДПРИЄМСТВА МАРІУПОЛЬСЬКОГО БУ-1 КП

Контакти

Юридична адреса
87500, Донецька обл., м. Маріуполь, вул. Набережна, 1
Телефони
Керівник
Хохлова Валентина Лукінічна
Код ЄДРПОУ25893772
Дата реєстрації28.01.2000
Дата оновлення01.07.2013
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ДОНБАСДОМНАРЕМОНТ, ПРОФСПІЛКА ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ДОЧІРНЬОГО ПІДПРИЄМСТВА МАРІУПОЛЬСЬКОГО БУ-1 КП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДОНБАСДОМНАРЕМОНТ, ПРОФСПІЛКА ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ДОЧІРНЬОГО ПІДПРИЄМСТВА МАРІУПОЛЬСЬКОГО БУ-1 КП» присвоєно код 25893772.

Керівником підприємства «ДОНБАСДОМНАРЕМОНТ, ПРОФСПІЛКА ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ДОЧІРНЬОГО ПІДПРИЄМСТВА МАРІУПОЛЬСЬКОГО БУ-1 КП» є Хохлова Валентина Лукінічна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДОНБАСДОМНАРЕМОНТ, ПРОФСПІЛКА ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ДОЧІРНЬОГО ПІДПРИЄМСТВА МАРІУПОЛЬСЬКОГО БУ-1 КП» — Донецька обл., м. Маріуполь, вул. Набережна, 1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДОНБАСДОМНАРЕМОНТ, ПРОФСПІЛКА ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ДОЧІРНЬОГО ПІДПРИЄМСТВА МАРІУПОЛЬСЬКОГО БУ-1 КП»
Поділіться інформацією в соцмережах