БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "СВІТЛО ВОСКРЕСІННЯ"

Контакти

Юридична адреса
69069, м. Запоріжжя, вул. Грушевського, 219
Керівник
Бєлоусова Світлана Олександрівна
Код ЄДРПОУ25893884
Дата реєстрації12.07.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ”СВІТЛО ВОСКРЕСІННЯ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "СВІТЛО ВОСКРЕСІННЯ"» присвоєно код 25893884.

Керівником підприємства «БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "СВІТЛО ВОСКРЕСІННЯ"» є Бєлоусова Світлана Олександрівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "СВІТЛО ВОСКРЕСІННЯ"» — м. Запоріжжя, вул. Грушевського, 219.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ”СВІТЛО ВОСКРЕСІННЯ”»
Поділіться інформацією в соцмережах