ТОРЕЗТВЕРДОСПЛАВ, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ВАТ

Контакти

Юридична адреса
86600, Донецька обл., м. Чистякове, вул. Трудова, 83
Телефони
Керівник
Садовська Ольга Григорівна
Код ЄДРПОУ25893909
Дата реєстрації30.03.2000
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ТОРЕЗТВЕРДОСПЛАВ, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ВАТ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТОРЕЗТВЕРДОСПЛАВ, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ВАТ» присвоєно код 25893909.

Керівником підприємства «ТОРЕЗТВЕРДОСПЛАВ, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ВАТ» є Садовська Ольга Григорівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТОРЕЗТВЕРДОСПЛАВ, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ВАТ» — Донецька обл., м. Чистякове, вул. Трудова, 83.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТОРЕЗТВЕРДОСПЛАВ, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ВАТ»
Поділіться інформацією в соцмережах