ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА КОМЕРЦІЙНОГО ДОНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ”ДОНЕЛЕКТРОАВТОТРАНС”

Контакти

Юридична адреса
83086, м. Донецьк, вул. Донецька, 39
Телефони
Керівник
Коник Микола Васильович
Код ЄДРПОУ25893967
Дата реєстрації28.01.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА КОМЕРЦІЙНОГО ДОНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ”ДОНЕЛЕКТРОАВТОТРАНС”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА КОМЕРЦІЙНОГО ДОНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ”ДОНЕЛЕКТРОАВТОТРАНС”» присвоєно код 25893967.

Керівником підприємства «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА КОМЕРЦІЙНОГО ДОНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ”ДОНЕЛЕКТРОАВТОТРАНС”» є Коник Микола Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА КОМЕРЦІЙНОГО ДОНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ”ДОНЕЛЕКТРОАВТОТРАНС”» — м. Донецьк, вул. Донецька, 39.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА КОМЕРЦІЙНОГО ДОНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ”ДОНЕЛЕКТРОАВТОТРАНС”»
Поділіться інформацією в соцмережах