КОНЦЕРН СТИРОЛ, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАТ

Контакти

Адреса
84610, Донецька обл., м. Горлівка, вул. Горлівської Дивізії, 10
Керівник
Сульжик Олександр Миколайович

Продукція, послуги

- Виробництво аміаку;
- Виробництво карбаміду;
- Виробництво полістиролу.

Рекламна інформація

Група OSTCHEM була заснована в 2010 році, як керуюча компанія, яка консолідує підприємства хімічної галузі, найбільшу дистриб’юторську мережу ПрАТ «УкрАгро НПК» та спеціалізований морський порт «Ніка-Тера».

Підприємства, що входять до групи, являють собою унікальне поєднання інновацій та багаторічного досвіду. Вони по праву вважаються прикладом технічного прогресу хімічної галузі.

ПАТ «Концерн Стирол» - найстарше підприємство хімічної промисловості України.
Підприємство було засноване в 1933 році і першим на території колишнього СРСР отримало синтетичний аміак з коксового газу. З 2010-го концерн продовжив свій активний розвиток в складі групи OSTCHEM, яка об’єднує найбільші підприємства хімічної галузі. Сьогодні «Концерн Стирол» - найбільший виробник аміаку і карбаміду, а також єдиний виробник полістиролів в Україні.

Види діяльності

Про компанію

Код ЄДРПОУ25894102
Дата реєстрації24.03.2000
Дата оновлення19.03.2021

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 18:00
Вівторок:
09:00 — 18:00
Середа:
09:00 — 18:00
Четвер:
09:00 — 18:00
П'ятниця:
09:00 — 18:00
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб вивести вашу компанію в ТОП Google, наші фахівці грамотно заповнять профіль, напишуть унікальні тексти, додадуть описи, фото, товари і послуги.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КОНЦЕРН СТИРОЛ, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАТ» присвоєно код 25894102.

Керівником підприємства «КОНЦЕРН СТИРОЛ, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАТ» є Сульжик Олександр Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КОНЦЕРН СТИРОЛ, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАТ» — Донецька обл., м. Горлівка, вул. Горлівської Дивізії, 10.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «КОНЦЕРН СТИРОЛ, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАТ» офіційний сайт: http://www.ostchem.com/

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КОНЦЕРН СТИРОЛ, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАТ»
Поділіться інформацією в соцмережах