КОСТОПІЛЬСЬКИЙ МІСЬКИЙ ОСЕРЕДОК "СОЮЗ УКРАЇНОК"

Контакти

Юридична адреса
35000, Рівненська обл., Костопільський р-н, м. Костопіль, вул. 1-го Травня, 3, к. 7
Телефони
Керівник
Царук Галина Михайлівна
Код ЄДРПОУ25894323
Дата реєстрації27.01.2000
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «КОСТОПІЛЬСЬКИЙ МІСЬКИЙ ОСЕРЕДОК ”СОЮЗ УКРАЇНОК”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КОСТОПІЛЬСЬКИЙ МІСЬКИЙ ОСЕРЕДОК "СОЮЗ УКРАЇНОК"» присвоєно код 25894323.

Керівником підприємства «КОСТОПІЛЬСЬКИЙ МІСЬКИЙ ОСЕРЕДОК "СОЮЗ УКРАЇНОК"» є Царук Галина Михайлівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КОСТОПІЛЬСЬКИЙ МІСЬКИЙ ОСЕРЕДОК "СОЮЗ УКРАЇНОК"» — Рівненська обл., Костопільський р-н, м. Костопіль, вул. 1-го Травня, 3, к. 7.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КОСТОПІЛЬСЬКИЙ МІСЬКИЙ ОСЕРЕДОК ”СОЮЗ УКРАЇНОК”»
Поділіться інформацією в соцмережах