РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ-КИЇВСЬКИЙ ПАТРІАРХАТ СМТ. СОСНОВЕ БЕРЕЗНІВСЬКОГО РАЙОНУ

Контакти

Юридична адреса
34652, Рівненська обл., Березнівський р-н, смт. Соснове, вул. Шевченка, 16
Телефони
Керівник
Юречко Тарас Іванович
Код ЄДРПОУ25894458
Дата реєстрації28.02.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ-КИЇВСЬКИЙ ПАТРІАРХАТ СМТ. СОСНОВЕ БЕРЕЗНІВСЬКОГО РАЙОНУ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ-КИЇВСЬКИЙ ПАТРІАРХАТ СМТ. СОСНОВЕ БЕРЕЗНІВСЬКОГО РАЙОНУ» присвоєно код 25894458.

Керівником підприємства «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ-КИЇВСЬКИЙ ПАТРІАРХАТ СМТ. СОСНОВЕ БЕРЕЗНІВСЬКОГО РАЙОНУ» є Юречко Тарас Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ-КИЇВСЬКИЙ ПАТРІАРХАТ СМТ. СОСНОВЕ БЕРЕЗНІВСЬКОГО РАЙОНУ» — Рівненська обл., Березнівський р-н, смт. Соснове, вул. Шевченка, 16.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ-КИЇВСЬКИЙ ПАТРІАРХАТ СМТ. СОСНОВЕ БЕРЕЗНІВСЬКОГО РАЙОНУ»
Поділіться інформацією в соцмережах