ГРАЦІЯ, ДИТЯЧИЙ СПОРТИВНИЙ КЛУБ

Контакти

Юридична адреса
33027, м. Рівне, вул. Київська, 34, к. 77
Телефони
Керівник
Шельчук Наталія Олександрівна
Код ЄДРПОУ25894464
Дата реєстрації05.05.2000
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ГРАЦІЯ, ДИТЯЧИЙ СПОРТИВНИЙ КЛУБ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ГРАЦІЯ, ДИТЯЧИЙ СПОРТИВНИЙ КЛУБ» присвоєно код 25894464.

Керівником підприємства «ГРАЦІЯ, ДИТЯЧИЙ СПОРТИВНИЙ КЛУБ» є Шельчук Наталія Олександрівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ГРАЦІЯ, ДИТЯЧИЙ СПОРТИВНИЙ КЛУБ» — м. Рівне, вул. Київська, 34, к. 77.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ГРАЦІЯ, ДИТЯЧИЙ СПОРТИВНИЙ КЛУБ»
Поділіться інформацією в соцмережах