РАФАЛІВСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО -ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС"ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І СТУПЕНЯ -ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД" РАФАЛІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ВОЛОДИМИРЕЦЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Контакти

Юридична адреса
34371, Рівненська обл., Володимирецький р-н., с.м.т. Рафалівка, ГРАНИЧНА, б. 74
Телефони
Керівник
Петрук Тетяна Панасівна
Код ЄДРПОУ25894582
Дата реєстрації10.05.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «РАФАЛІВСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО -ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС”ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І СТУПЕНЯ -ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД” РАФАЛІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ВОЛОДИМИРЕЦЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РАФАЛІВСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО -ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС"ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І СТУПЕНЯ -ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД" РАФАЛІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ВОЛОДИМИРЕЦЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ» присвоєно код 25894582.

Керівником підприємства «РАФАЛІВСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО -ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС"ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І СТУПЕНЯ -ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД" РАФАЛІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ВОЛОДИМИРЕЦЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ» є Петрук Тетяна Панасівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РАФАЛІВСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО -ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС"ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І СТУПЕНЯ -ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД" РАФАЛІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ВОЛОДИМИРЕЦЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ» — Рівненська обл., Володимирецький р-н., с.м.т. Рафалівка, ГРАНИЧНА, б. 74.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РАФАЛІВСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО -ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС”ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І СТУПЕНЯ -ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД” РАФАЛІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ВОЛОДИМИРЕЦЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ»
Поділіться інформацією в соцмережах