ВОЛИНСЬКИЙ ФОНД РОДУ ЛИМИЧ, ГО

Контакти

Юридична адреса
33001, Рівненська обл., м. Рівне, вул. СОБОРНА, БОС 291, кв. 21
Керівник
Бондарчук Валентина Миколаївна
Код ЄДРПОУ25894599
Дата реєстрації10.08.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ВОЛИНСЬКИЙ ФОНД РОДУ ЛИМИЧ, ГО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВОЛИНСЬКИЙ ФОНД РОДУ ЛИМИЧ, ГО» присвоєно код 25894599.

Керівником підприємства «ВОЛИНСЬКИЙ ФОНД РОДУ ЛИМИЧ, ГО» є Бондарчук Валентина Миколаївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВОЛИНСЬКИЙ ФОНД РОДУ ЛИМИЧ, ГО» — Рівненська обл., м. Рівне, вул. СОБОРНА, БОС 291, кв. 21.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВОЛИНСЬКИЙ ФОНД РОДУ ЛИМИЧ, ГО»
Поділіться інформацією в соцмережах