БЕРЕЗНЕФАРФОР, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА

Контакти

Юридична адреса
34600, Рівненська обл., Березнівський р-н, м. Березне, вул. Зірненська, 10
Телефони
Керівник
Жекіна Людмила Андріївна
Код ЄДРПОУ25894903
Дата реєстрації21.03.2000
Дата оновлення01.10.2012
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «БЕРЕЗНЕФАРФОР, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БЕРЕЗНЕФАРФОР, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА» присвоєно код 25894903.

Керівником підприємства «БЕРЕЗНЕФАРФОР, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА» є Жекіна Людмила Андріївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БЕРЕЗНЕФАРФОР, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА» — Рівненська обл., Березнівський р-н, м. Березне, вул. Зірненська, 10.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «БЕРЕЗНЕФАРФОР, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА»
Поділіться інформацією в соцмережах