ВІРА, КУЗНЕЦОВСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ІНВАЛІДІВ

Контакти

Юридична адреса
34400, Рівненська обл., м. Вараш, мкрн. Вараш, 40
Телефони
Керівник
Федорчук Михайло Самійлович
Код ЄДРПОУ25895067
Дата реєстрації23.09.1993
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ВІРА, КУЗНЕЦОВСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ІНВАЛІДІВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВІРА, КУЗНЕЦОВСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ІНВАЛІДІВ» присвоєно код 25895067.

Керівником підприємства «ВІРА, КУЗНЕЦОВСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ІНВАЛІДІВ» є Федорчук Михайло Самійлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВІРА, КУЗНЕЦОВСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ІНВАЛІДІВ» — Рівненська обл., м. Вараш, мкрн. Вараш, 40.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВІРА, КУЗНЕЦОВСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ІНВАЛІДІВ»
Поділіться інформацією в соцмережах