АСОЦІАЦІЯ СІМЕЙНИХ ЛІКАРІВ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ, ГО

Контакти

Юридична адреса
01103, м. Київ, вул. Бойчука, 26, оф. 146
Керівник
Матюха Лариса Федорівна
Код ЄДРПОУ25895363
Дата реєстрації22.06.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «АСОЦІАЦІЯ СІМЕЙНИХ ЛІКАРІВ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ, ГО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АСОЦІАЦІЯ СІМЕЙНИХ ЛІКАРІВ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ, ГО» присвоєно код 25895363.

Керівником підприємства «АСОЦІАЦІЯ СІМЕЙНИХ ЛІКАРІВ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ, ГО» є Матюха Лариса Федорівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АСОЦІАЦІЯ СІМЕЙНИХ ЛІКАРІВ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ, ГО» — м. Київ, вул. Бойчука, 26, оф. 146.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «АСОЦІАЦІЯ СІМЕЙНИХ ЛІКАРІВ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ, ГО»
Поділіться інформацією в соцмережах