АСОЦІАЦІЯ КЕРІВНИКІВ ШКІЛ М. КИЄВА, ГО

Контакти

Юридична адреса
04125, м. Київ, просп. Свободи, 17, к. 39
Телефони
Керівник
Федунова Тетяна Миколаївна
Код ЄДРПОУ25895653
Дата реєстрації28.04.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «АСОЦІАЦІЯ КЕРІВНИКІВ ШКІЛ М. КИЄВА, ГО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АСОЦІАЦІЯ КЕРІВНИКІВ ШКІЛ М. КИЄВА, ГО» присвоєно код 25895653.

Керівником підприємства «АСОЦІАЦІЯ КЕРІВНИКІВ ШКІЛ М. КИЄВА, ГО» є Федунова Тетяна Миколаївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АСОЦІАЦІЯ КЕРІВНИКІВ ШКІЛ М. КИЄВА, ГО» — м. Київ, просп. Свободи, 17, к. 39.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «АСОЦІАЦІЯ КЕРІВНИКІВ ШКІЛ М. КИЄВА, ГО»
Поділіться інформацією в соцмережах