ПАРАФІЯ СВЯТОГО САВИ СЕРБСЬКОГО У ГОЛОСІЇВСЬКОМУ РАЙОНІ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ

Контакти

Юридична адреса
02187, м. Київ, просп. Глушкова, 14, к. 28
Телефони
Керівник
Парадюк Віталій Михайлович
Код ЄДРПОУ25895765
Дата реєстрації04.08.1999
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ПАРАФІЯ СВЯТОГО САВИ СЕРБСЬКОГО У ГОЛОСІЇВСЬКОМУ РАЙОНІ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПАРАФІЯ СВЯТОГО САВИ СЕРБСЬКОГО У ГОЛОСІЇВСЬКОМУ РАЙОНІ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ» присвоєно код 25895765.

Керівником підприємства «ПАРАФІЯ СВЯТОГО САВИ СЕРБСЬКОГО У ГОЛОСІЇВСЬКОМУ РАЙОНІ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ» є Парадюк Віталій Михайлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПАРАФІЯ СВЯТОГО САВИ СЕРБСЬКОГО У ГОЛОСІЇВСЬКОМУ РАЙОНІ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ» — м. Київ, просп. Глушкова, 14, к. 28.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПАРАФІЯ СВЯТОГО САВИ СЕРБСЬКОГО У ГОЛОСІЇВСЬКОМУ РАЙОНІ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ»
Поділіться інформацією в соцмережах