КИЇВСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ СПІЛКИ УКРАЇНСЬКОЇ МОЛОДІ

Контакти

Юридична адреса
02091, м. Київ, шосе Харківське, 160
Телефони
Керівник
Мозговий Володимир Іванович
Код ЄДРПОУ25895819
Дата реєстрації06.05.2000
Дата оновлення15.08.2006
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «КИЇВСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ СПІЛКИ УКРАЇНСЬКОЇ МОЛОДІ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КИЇВСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ СПІЛКИ УКРАЇНСЬКОЇ МОЛОДІ» присвоєно код 25895819.

Керівником підприємства «КИЇВСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ СПІЛКИ УКРАЇНСЬКОЇ МОЛОДІ» є Мозговий Володимир Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КИЇВСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ СПІЛКИ УКРАЇНСЬКОЇ МОЛОДІ» — м. Київ, шосе Харківське, 160.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КИЇВСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ СПІЛКИ УКРАЇНСЬКОЇ МОЛОДІ»
Поділіться інформацією в соцмережах