КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ УКРАЇНСЬКОЇ СЕЛЯНСЬКОЇ ДЕМОКРАТИЧНОЇ ПАРТІЇ

Контакти

Юридична адреса
07300, Київська обл., Вишгородський р-н, м. Вишгород, вул. Святославська, 9
Керівник
Духовський Сергій Вадимович
Код ЄДРПОУ25896138
Дата реєстрації24.12.1997
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ УКРАЇНСЬКОЇ СЕЛЯНСЬКОЇ ДЕМОКРАТИЧНОЇ ПАРТІЇ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ УКРАЇНСЬКОЇ СЕЛЯНСЬКОЇ ДЕМОКРАТИЧНОЇ ПАРТІЇ» присвоєно код 25896138.

Керівником підприємства «КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ УКРАЇНСЬКОЇ СЕЛЯНСЬКОЇ ДЕМОКРАТИЧНОЇ ПАРТІЇ» є Духовський Сергій Вадимович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ УКРАЇНСЬКОЇ СЕЛЯНСЬКОЇ ДЕМОКРАТИЧНОЇ ПАРТІЇ» — Київська обл., Вишгородський р-н, м. Вишгород, вул. Святославська, 9.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ УКРАЇНСЬКОЇ СЕЛЯНСЬКОЇ ДЕМОКРАТИЧНОЇ ПАРТІЇ»
Поділіться інформацією в соцмережах