БІЛОЦЕРКІВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ НАРОДНОЇ ПАРТІЇ

Контакти

Юридична адреса
09132, Київська обл., Білоцерківський р-н, с. Вільна Тарасівка, вул. Українська, 16
Телефони
Факс
Керівник
Миколаєць Микола Максимович
Код ЄДРПОУ25896316
Дата реєстрації06.10.1997
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «БІЛОЦЕРКІВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ НАРОДНОЇ ПАРТІЇ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БІЛОЦЕРКІВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ НАРОДНОЇ ПАРТІЇ» присвоєно код 25896316.

Керівником підприємства «БІЛОЦЕРКІВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ НАРОДНОЇ ПАРТІЇ» є Миколаєць Микола Максимович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БІЛОЦЕРКІВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ НАРОДНОЇ ПАРТІЇ» — Київська обл., Білоцерківський р-н, с. Вільна Тарасівка, вул. Українська, 16.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «БІЛОЦЕРКІВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ НАРОДНОЇ ПАРТІЇ»
Поділіться інформацією в соцмережах