УКРАЇНСЬКА ПРАВОСЛАВНА ЦЕРКВА-КИЇВСЬКИЙ ПАТРІАРХАТ ПОКРОВИ БОЖОЇ МАТЕРІ

Контакти

Юридична адреса
08160, Київська обл., Києво-Святошинський р-н, с. Гатне
Телефони
Керівник
Капран Назар Станіславович
Код ЄДРПОУ25896339
Дата реєстрації14.07.1993
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «УКРАЇНСЬКА ПРАВОСЛАВНА ЦЕРКВА-КИЇВСЬКИЙ ПАТРІАРХАТ ПОКРОВИ БОЖОЇ МАТЕРІ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «УКРАЇНСЬКА ПРАВОСЛАВНА ЦЕРКВА-КИЇВСЬКИЙ ПАТРІАРХАТ ПОКРОВИ БОЖОЇ МАТЕРІ» присвоєно код 25896339.

Керівником підприємства «УКРАЇНСЬКА ПРАВОСЛАВНА ЦЕРКВА-КИЇВСЬКИЙ ПАТРІАРХАТ ПОКРОВИ БОЖОЇ МАТЕРІ» є Капран Назар Станіславович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «УКРАЇНСЬКА ПРАВОСЛАВНА ЦЕРКВА-КИЇВСЬКИЙ ПАТРІАРХАТ ПОКРОВИ БОЖОЇ МАТЕРІ» — Київська обл., Києво-Святошинський р-н, с. Гатне.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «УКРАЇНСЬКА ПРАВОСЛАВНА ЦЕРКВА-КИЇВСЬКИЙ ПАТРІАРХАТ ПОКРОВИ БОЖОЇ МАТЕРІ»
Поділіться інформацією в соцмережах