ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО ОБУХІВСЬКЕ БУДІВЕЛЬНО-МОНТАЖНЕ УПРАВЛІННЯ

Контакти

Юридична адреса
08700, Київська обл., м. Обухів, вул. Малишка, 54
Телефони
Керівник
Сушко Микола Михайлович
Код ЄДРПОУ25896374
Дата реєстрації14.10.1991
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО ОБУХІВСЬКЕ БУДІВЕЛЬНО-МОНТАЖНЕ УПРАВЛІННЯ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО ОБУХІВСЬКЕ БУДІВЕЛЬНО-МОНТАЖНЕ УПРАВЛІННЯ» присвоєно код 25896374.

Керівником підприємства «ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО ОБУХІВСЬКЕ БУДІВЕЛЬНО-МОНТАЖНЕ УПРАВЛІННЯ» є Сушко Микола Михайлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО ОБУХІВСЬКЕ БУДІВЕЛЬНО-МОНТАЖНЕ УПРАВЛІННЯ» — Київська обл., м. Обухів, вул. Малишка, 54.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО ОБУХІВСЬКЕ БУДІВЕЛЬНО-МОНТАЖНЕ УПРАВЛІННЯ»
Поділіться інформацією в соцмережах