НАДІЯ, БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД

Контакти

Юридична адреса
09160, Київська обл., Білоцерківський р-н, с. Піщана, вул. Радянська, 40а
Керівник
Мамалига Олександр Дмитрович
Код ЄДРПОУ25896380
Дата реєстрації24.08.2000
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «НАДІЯ, БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «НАДІЯ, БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД» присвоєно код 25896380.

Керівником підприємства «НАДІЯ, БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД» є Мамалига Олександр Дмитрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «НАДІЯ, БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД» — Київська обл., Білоцерківський р-н, с. Піщана, вул. Радянська, 40а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «НАДІЯ, БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД»
Поділіться інформацією в соцмережах