СВЯТОТРОЇЦЬКА ЦЕРКВА КИЇВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ С. ВИПОВЗКИ

Контакти

Юридична адреса
08443, Київська обл., Переяслав-Хмельницький р-н, с. Виповзкі
Керівник
Бейчук Микола Степанович
Код ЄДРПОУ25896701
Дата реєстрації07.08.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «СВЯТОТРОЇЦЬКА ЦЕРКВА КИЇВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ С. ВИПОВЗКИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СВЯТОТРОЇЦЬКА ЦЕРКВА КИЇВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ С. ВИПОВЗКИ» присвоєно код 25896701.

Керівником підприємства «СВЯТОТРОЇЦЬКА ЦЕРКВА КИЇВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ С. ВИПОВЗКИ» є Бейчук Микола Степанович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СВЯТОТРОЇЦЬКА ЦЕРКВА КИЇВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ С. ВИПОВЗКИ» — Київська обл., Переяслав-Хмельницький р-н, с. Виповзкі.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СВЯТОТРОЇЦЬКА ЦЕРКВА КИЇВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ С. ВИПОВЗКИ»
Поділіться інформацією в соцмережах