РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА МІСЦЕВОЇ ЦЕРКВИ "ВІДРОДЖЕННЯ" ХРИСТИЯН ВІРИ ЄВАНГЕЛЬСЬКОЇ П’ЯТИДЕСЯТНИКІВ

Контакти

Юридична адреса
08600, Київська обл., м. Васильків, вул. Тітенка, 9
Телефони
Керівник
Павленко Олександр Андрійович
Код ЄДРПОУ25896718
Дата реєстрації07.08.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА МІСЦЕВОЇ ЦЕРКВИ ”ВІДРОДЖЕННЯ” ХРИСТИЯН ВІРИ ЄВАНГЕЛЬСЬКОЇ П’ЯТИДЕСЯТНИКІВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА МІСЦЕВОЇ ЦЕРКВИ "ВІДРОДЖЕННЯ" ХРИСТИЯН ВІРИ ЄВАНГЕЛЬСЬКОЇ П’ЯТИДЕСЯТНИКІВ» присвоєно код 25896718.

Керівником підприємства «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА МІСЦЕВОЇ ЦЕРКВИ "ВІДРОДЖЕННЯ" ХРИСТИЯН ВІРИ ЄВАНГЕЛЬСЬКОЇ П’ЯТИДЕСЯТНИКІВ» є Павленко Олександр Андрійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА МІСЦЕВОЇ ЦЕРКВИ "ВІДРОДЖЕННЯ" ХРИСТИЯН ВІРИ ЄВАНГЕЛЬСЬКОЇ П’ЯТИДЕСЯТНИКІВ» — Київська обл., м. Васильків, вул. Тітенка, 9.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА МІСЦЕВОЇ ЦЕРКВИ ”ВІДРОДЖЕННЯ” ХРИСТИЯН ВІРИ ЄВАНГЕЛЬСЬКОЇ П’ЯТИДЕСЯТНИКІВ»
Поділіться інформацією в соцмережах