БОРИСПІЛЬСЬКИЙ СПОРТИВНИЙ КЛУБ ТАЕКВОН-ДО, ГО

Контакти

Юридична адреса
08300, Київська обл., м. Бориспіль, вул. Головатого, 11, к. 24
Телефони
Керівник
Дрофяк Андрій Іванович
Код ЄДРПОУ25896747
Дата реєстрації03.08.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «БОРИСПІЛЬСЬКИЙ СПОРТИВНИЙ КЛУБ ТАЕКВОН-ДО, ГО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БОРИСПІЛЬСЬКИЙ СПОРТИВНИЙ КЛУБ ТАЕКВОН-ДО, ГО» присвоєно код 25896747.

Керівником підприємства «БОРИСПІЛЬСЬКИЙ СПОРТИВНИЙ КЛУБ ТАЕКВОН-ДО, ГО» є Дрофяк Андрій Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БОРИСПІЛЬСЬКИЙ СПОРТИВНИЙ КЛУБ ТАЕКВОН-ДО, ГО» — Київська обл., м. Бориспіль, вул. Головатого, 11, к. 24.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «БОРИСПІЛЬСЬКИЙ СПОРТИВНИЙ КЛУБ ТАЕКВОН-ДО, ГО»
Поділіться інформацією в соцмережах