БІЛОЦЕРКІВСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ КОНГРЕСУ УКРАЇНСЬКИХ НАЦІОНАЛІСТІВ

Контакти

Юридична адреса
09100, Київська обл., м. Біла Церква, вул. Ярослава Мудрого, 11
Телефони
Керівник
Синякевич Воодимир Макарович
Код ЄДРПОУ25896753
Дата реєстрації27.01.1998
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «БІЛОЦЕРКІВСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ КОНГРЕСУ УКРАЇНСЬКИХ НАЦІОНАЛІСТІВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БІЛОЦЕРКІВСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ КОНГРЕСУ УКРАЇНСЬКИХ НАЦІОНАЛІСТІВ» присвоєно код 25896753.

Керівником підприємства «БІЛОЦЕРКІВСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ КОНГРЕСУ УКРАЇНСЬКИХ НАЦІОНАЛІСТІВ» є Синякевич Воодимир Макарович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БІЛОЦЕРКІВСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ КОНГРЕСУ УКРАЇНСЬКИХ НАЦІОНАЛІСТІВ» — Київська обл., м. Біла Церква, вул. Ярослава Мудрого, 11.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «БІЛОЦЕРКІВСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ КОНГРЕСУ УКРАЇНСЬКИХ НАЦІОНАЛІСТІВ»
Поділіться інформацією в соцмережах