ВИШГОРОДСЬКИЙ ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД (ЯСЛА-САДОК) "СОНЕЧКО" КОМБІНОВАНОГО ТИПУ КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ

Контакти

Юридична адреса
07300, Київська обл., Вишгородський р-н, м. Вишгород, вул. Симоненка, 4а
Телефони
Керівник
Трет’якова Ольга Миколаївна
Код ЄДРПОУ25896782
Дата реєстрації20.07.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ВИШГОРОДСЬКИЙ ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД (ЯСЛА-САДОК) ”СОНЕЧКО” КОМБІНОВАНОГО ТИПУ КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВИШГОРОДСЬКИЙ ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД (ЯСЛА-САДОК) "СОНЕЧКО" КОМБІНОВАНОГО ТИПУ КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ» присвоєно код 25896782.

Керівником підприємства «ВИШГОРОДСЬКИЙ ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД (ЯСЛА-САДОК) "СОНЕЧКО" КОМБІНОВАНОГО ТИПУ КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ» є Трет’якова Ольга Миколаївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВИШГОРОДСЬКИЙ ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД (ЯСЛА-САДОК) "СОНЕЧКО" КОМБІНОВАНОГО ТИПУ КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ» — Київська обл., Вишгородський р-н, м. Вишгород, вул. Симоненка, 4а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВИШГОРОДСЬКИЙ ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД (ЯСЛА-САДОК) ”СОНЕЧКО” КОМБІНОВАНОГО ТИПУ КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ»
Поділіться інформацією в соцмережах