ТЕТІЇВСЬКИЙ РАЙОННИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ПО СПРИЯННЮ ЗАКЛАДАМ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

Контакти

Юридична адреса
09800, Київська обл., Тетіївський р-н, м. Тетіїв, вул. Цвіткова, 26
Телефони
Керівник
Крохмальний Анатолій Степанович
Код ЄДРПОУ25896799
Дата реєстрації28.07.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ТЕТІЇВСЬКИЙ РАЙОННИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ПО СПРИЯННЮ ЗАКЛАДАМ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТЕТІЇВСЬКИЙ РАЙОННИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ПО СПРИЯННЮ ЗАКЛАДАМ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я » присвоєно код 25896799.

Керівником підприємства «ТЕТІЇВСЬКИЙ РАЙОННИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ПО СПРИЯННЮ ЗАКЛАДАМ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я » є Крохмальний Анатолій Степанович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТЕТІЇВСЬКИЙ РАЙОННИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ПО СПРИЯННЮ ЗАКЛАДАМ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я » — Київська обл., Тетіївський р-н, м. Тетіїв, вул. Цвіткова, 26.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТЕТІЇВСЬКИЙ РАЙОННИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ПО СПРИЯННЮ ЗАКЛАДАМ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я»
Поділіться інформацією в соцмережах