ЦЕРКВА СВЯТО-МИХАЙЛІВСЬКА

Контакти

Юридична адреса
07444, Київська обл., Броварський р-н, с. Світильня
Телефони
Керівник
Масловський Василь Степанович
Код ЄДРПОУ25896822
Дата реєстрації26.11.1991
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЦЕРКВА СВЯТО-МИХАЙЛІВСЬКА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЦЕРКВА СВЯТО-МИХАЙЛІВСЬКА» присвоєно код 25896822.

Керівником підприємства «ЦЕРКВА СВЯТО-МИХАЙЛІВСЬКА» є Масловський Василь Степанович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЦЕРКВА СВЯТО-МИХАЙЛІВСЬКА» — Київська обл., Броварський р-н, с. Світильня.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЦЕРКВА СВЯТО-МИХАЙЛІВСЬКА»
Поділіться інформацією в соцмережах