ЕНЕРГІЯ, ОБ’ЄДНАННЯ ЗАБУДОВНИКІВ ЖИТЛОВИХ БУДИНКІВ

Контакти

Юридична адреса
07354, Київська обл., Вишгородський р-н., село Нові Петрівці, МАСИВ ПО ВУЛИЦІ ВИШГОРОДСЬКІЙ
Телефони
Керівник
Грецький Микола Васильович
Код ЄДРПОУ25896836
Дата реєстрації27.07.2000
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЕНЕРГІЯ, ОБ’ЄДНАННЯ ЗАБУДОВНИКІВ ЖИТЛОВИХ БУДИНКІВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЕНЕРГІЯ, ОБ’ЄДНАННЯ ЗАБУДОВНИКІВ ЖИТЛОВИХ БУДИНКІВ» присвоєно код 25896836.

Керівником підприємства «ЕНЕРГІЯ, ОБ’ЄДНАННЯ ЗАБУДОВНИКІВ ЖИТЛОВИХ БУДИНКІВ» є Грецький Микола Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЕНЕРГІЯ, ОБ’ЄДНАННЯ ЗАБУДОВНИКІВ ЖИТЛОВИХ БУДИНКІВ» — Київська обл., Вишгородський р-н., село Нові Петрівці, МАСИВ ПО ВУЛИЦІ ВИШГОРОДСЬКІЙ.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЕНЕРГІЯ, ОБ’ЄДНАННЯ ЗАБУДОВНИКІВ ЖИТЛОВИХ БУДИНКІВ»
Поділіться інформацією в соцмережах