БУДИНОК КУЛЬТУРИ КОЦЮБИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Контакти

Юридична адреса
08298, Київська обл., м. Ірпінь, смт. Коцюбинське, вул. Доківська, 5
Телефони
Керівник
Константинов Дмитро Борисович
Код ЄДРПОУ25896925
Дата реєстрації18.04.2000
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «БУДИНОК КУЛЬТУРИ КОЦЮБИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БУДИНОК КУЛЬТУРИ КОЦЮБИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ» присвоєно код 25896925.

Керівником підприємства «БУДИНОК КУЛЬТУРИ КОЦЮБИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ» є Константинов Дмитро Борисович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БУДИНОК КУЛЬТУРИ КОЦЮБИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ» — Київська обл., м. Ірпінь, смт. Коцюбинське, вул. Доківська, 5.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «БУДИНОК КУЛЬТУРИ КОЦЮБИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ»
Поділіться інформацією в соцмережах