ЛАСТІВКА, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ САДІВНИЦЬКЕ ТОВАРИСТВО

Контакти

Юридична адреса
08354, Київська обл., Бориспільський р-н, с. Кийлів
Телефони
Керівник
Закапко Віктор Якович
Код ЄДРПОУ25897014
Дата реєстрації23.10.1990
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЛАСТІВКА, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ САДІВНИЦЬКЕ ТОВАРИСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЛАСТІВКА, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ САДІВНИЦЬКЕ ТОВАРИСТВО» присвоєно код 25897014.

Керівником підприємства «ЛАСТІВКА, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ САДІВНИЦЬКЕ ТОВАРИСТВО» є Закапко Віктор Якович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЛАСТІВКА, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ САДІВНИЦЬКЕ ТОВАРИСТВО» — Київська обл., Бориспільський р-н, с. Кийлів.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЛАСТІВКА, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ САДІВНИЦЬКЕ ТОВАРИСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах