СВІТАНОК, ГРОМАДСЬКА БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ

Контакти

Юридична адреса
07820, Київська обл., Бородянський р-н, смт. Пісківка, вул. Калініна, 2
Керівник
Кот Галина Павлівна
Код ЄДРПОУ25897043
Дата реєстрації07.09.2000
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «СВІТАНОК, ГРОМАДСЬКА БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СВІТАНОК, ГРОМАДСЬКА БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ» присвоєно код 25897043.

Керівником підприємства «СВІТАНОК, ГРОМАДСЬКА БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ» є Кот Галина Павлівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СВІТАНОК, ГРОМАДСЬКА БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ» — Київська обл., Бородянський р-н, смт. Пісківка, вул. Калініна, 2.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СВІТАНОК, ГРОМАДСЬКА БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ»
Поділіться інформацією в соцмережах