КРЕДИТНА СПІЛКА "ТРЕБУШКА"

Контакти

Юридична адреса
09117, Київська обл., м. Біла Церква, вул. Урицького, 13, к. 314-А
Телефони
Керівник
Гладун Володимир Олексійович
Код ЄДРПОУ25897221
Дата реєстрації12.09.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «КРЕДИТНА СПІЛКА ”ТРЕБУШКА”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КРЕДИТНА СПІЛКА "ТРЕБУШКА"» присвоєно код 25897221.

Керівником підприємства «КРЕДИТНА СПІЛКА "ТРЕБУШКА"» є Гладун Володимир Олексійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КРЕДИТНА СПІЛКА "ТРЕБУШКА"» — Київська обл., м. Біла Церква, вул. Урицького, 13, к. 314-А.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КРЕДИТНА СПІЛКА ”ТРЕБУШКА”»
Поділіться інформацією в соцмережах