ОК "СТ "НАДІЯ-2"

Контакти

Юридична адреса
08720, Київська обл., Обухівський р-н, м. Українка, пл. Шевченка, 1
Телефони
Керівник
Танащук Сергій Вікторович
Код ЄДРПОУ25897273
Дата реєстрації19.10.2000
Дата оновлення25.01.2021

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ОК ”СТ ”НАДІЯ-2”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ОК "СТ "НАДІЯ-2"» присвоєно код 25897273.

Керівником підприємства «ОК "СТ "НАДІЯ-2"» є Танащук Сергій Вікторович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ОК "СТ "НАДІЯ-2"» — Київська обл., Обухівський р-н, м. Українка, пл. Шевченка, 1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ОК ”СТ ”НАДІЯ-2”»
Поділіться інформацією в соцмережах