ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ БОГУСЛАВСЬКА РАЙОННА РАДА ВЕТЕРАНІВ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Контакти

Юридична адреса
09700, Київська обл., Богуславський р-н, м. Богуслав, вул. Острів, 1
Телефони
Керівник
Павленко Микола Олександрович
Код ЄДРПОУ25897284
Дата реєстрації12.11.1993
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ БОГУСЛАВСЬКА РАЙОННА РАДА ВЕТЕРАНІВ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ БОГУСЛАВСЬКА РАЙОННА РАДА ВЕТЕРАНІВ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» присвоєно код 25897284.

Керівником підприємства «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ БОГУСЛАВСЬКА РАЙОННА РАДА ВЕТЕРАНІВ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» є Павленко Микола Олександрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ БОГУСЛАВСЬКА РАЙОННА РАДА ВЕТЕРАНІВ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» — Київська обл., Богуславський р-н, м. Богуслав, вул. Острів, 1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ БОГУСЛАВСЬКА РАЙОННА РАДА ВЕТЕРАНІВ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ»
Поділіться інформацією в соцмережах