ДІАБЕТИК, БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД

Контакти

Юридична адреса
08300, Київська обл., м. Бориспіль, вул. Київський Шлях, 27
Керівник
Савченко Олена Федорівна
Код ЄДРПОУ25897296
Дата реєстрації30.08.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ДІАБЕТИК, БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДІАБЕТИК, БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД» присвоєно код 25897296.

Керівником підприємства «ДІАБЕТИК, БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД» є Савченко Олена Федорівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДІАБЕТИК, БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД» — Київська обл., м. Бориспіль, вул. Київський Шлях, 27.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДІАБЕТИК, БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД»
Поділіться інформацією в соцмережах