ВІКТОРІЯ, БРОВАРСЬКА РАЙОННА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ МОЛОДІЖНИЙ КЛУБ БОКСУ ТА КІК-БОКСІНГУ

Контакти

Юридична адреса
07443, Київська обл., Броварський р-н, смт. Калинівка, вул. Жовтнева, 9
Телефони
Керівник
Безгубенко Руслан Миколайович
Код ЄДРПОУ25897675
Дата реєстрації20.09.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ВІКТОРІЯ, БРОВАРСЬКА РАЙОННА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ МОЛОДІЖНИЙ КЛУБ БОКСУ ТА КІК-БОКСІНГУ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВІКТОРІЯ, БРОВАРСЬКА РАЙОННА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ МОЛОДІЖНИЙ КЛУБ БОКСУ ТА КІК-БОКСІНГУ» присвоєно код 25897675.

Керівником підприємства «ВІКТОРІЯ, БРОВАРСЬКА РАЙОННА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ МОЛОДІЖНИЙ КЛУБ БОКСУ ТА КІК-БОКСІНГУ» є Безгубенко Руслан Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВІКТОРІЯ, БРОВАРСЬКА РАЙОННА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ МОЛОДІЖНИЙ КЛУБ БОКСУ ТА КІК-БОКСІНГУ» — Київська обл., Броварський р-н, смт. Калинівка, вул. Жовтнева, 9.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВІКТОРІЯ, БРОВАРСЬКА РАЙОННА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ МОЛОДІЖНИЙ КЛУБ БОКСУ ТА КІК-БОКСІНГУ»
Поділіться інформацією в соцмережах