ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ЄВРЕЙСЬКА ГРОМАДА М.ВАСИЛЬКОВА

Контакти

Юридична адреса
08600, Київська обл., м. Васильків, вул. Пушкіна, 6
Керівник
Завадський Єфім Семенович
Код ЄДРПОУ25897971
Дата реєстрації15.09.1998
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ЄВРЕЙСЬКА ГРОМАДА М.ВАСИЛЬКОВА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ЄВРЕЙСЬКА ГРОМАДА М.ВАСИЛЬКОВА» присвоєно код 25897971.

Керівником підприємства «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ЄВРЕЙСЬКА ГРОМАДА М.ВАСИЛЬКОВА» є Завадський Єфім Семенович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ЄВРЕЙСЬКА ГРОМАДА М.ВАСИЛЬКОВА» — Київська обл., м. Васильків, вул. Пушкіна, 6.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ЄВРЕЙСЬКА ГРОМАДА М.ВАСИЛЬКОВА»
Поділіться інформацією в соцмережах