ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СПІЛКИ РАДЯНСЬКИХ ОФІЦЕРІВ, ВИШГОРОДСЬКА МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ

Контакти

Юридична адреса
07300, Київська обл., Вишгородський р-н, м. Вишгород, вул. Хмельницького, 2
Керівник
Козак Анатолій Сергійович
Код ЄДРПОУ25898083
Дата реєстрації12.09.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СПІЛКИ РАДЯНСЬКИХ ОФІЦЕРІВ, ВИШГОРОДСЬКА МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СПІЛКИ РАДЯНСЬКИХ ОФІЦЕРІВ, ВИШГОРОДСЬКА МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ» присвоєно код 25898083.

Керівником підприємства «ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СПІЛКИ РАДЯНСЬКИХ ОФІЦЕРІВ, ВИШГОРОДСЬКА МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ» є Козак Анатолій Сергійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СПІЛКИ РАДЯНСЬКИХ ОФІЦЕРІВ, ВИШГОРОДСЬКА МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ» — Київська обл., Вишгородський р-н, м. Вишгород, вул. Хмельницького, 2.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СПІЛКИ РАДЯНСЬКИХ ОФІЦЕРІВ, ВИШГОРОДСЬКА МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ»
Поділіться інформацією в соцмережах