НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС "УЗИНСЬКА ГІМНАЗІЯ" УЗИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Контакти

Юридична адреса
09161, Київська обл., Білоцерківський р-н, м. Узин, вул. Незалежності, 29
Телефони
Керівник
Щербань Тетяна Віталіївна
Код ЄДРПОУ25898120
Дата реєстрації05.09.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС ”УЗИНСЬКА ГІМНАЗІЯ” УЗИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС "УЗИНСЬКА ГІМНАЗІЯ" УЗИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» присвоєно код 25898120.

Керівником підприємства «НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС "УЗИНСЬКА ГІМНАЗІЯ" УЗИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» є Щербань Тетяна Віталіївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС "УЗИНСЬКА ГІМНАЗІЯ" УЗИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» — Київська обл., Білоцерківський р-н, м. Узин, вул. Незалежності, 29.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС ”УЗИНСЬКА ГІМНАЗІЯ” УЗИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ»
Поділіться інформацією в соцмережах