ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ІНВАЛІДІВ ТА ПОСТРАЖДАЛИХ ВІД ЧОРНОБІЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ "АСОЦІАЦІЯ БДЖОЛЯРІВ М. УКРАЇНКИ "БДЖІЛКА"

Контакти

Юридична адреса
08720, Київська обл., Обухівський р-н, м. Українка, вул. Юності, 25, к. 156
Телефони
Керівник
Веригін Іван Петрович
Код ЄДРПОУ25898232
Дата реєстрації26.09.2000
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ІНВАЛІДІВ ТА ПОСТРАЖДАЛИХ ВІД ЧОРНОБІЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ ”АСОЦІАЦІЯ БДЖОЛЯРІВ М. УКРАЇНКИ ”БДЖІЛКА”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ІНВАЛІДІВ ТА ПОСТРАЖДАЛИХ ВІД ЧОРНОБІЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ "АСОЦІАЦІЯ БДЖОЛЯРІВ М. УКРАЇНКИ "БДЖІЛКА"» присвоєно код 25898232.

Керівником підприємства «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ІНВАЛІДІВ ТА ПОСТРАЖДАЛИХ ВІД ЧОРНОБІЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ "АСОЦІАЦІЯ БДЖОЛЯРІВ М. УКРАЇНКИ "БДЖІЛКА"» є Веригін Іван Петрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ІНВАЛІДІВ ТА ПОСТРАЖДАЛИХ ВІД ЧОРНОБІЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ "АСОЦІАЦІЯ БДЖОЛЯРІВ М. УКРАЇНКИ "БДЖІЛКА"» — Київська обл., Обухівський р-н, м. Українка, вул. Юності, 25, к. 156.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ІНВАЛІДІВ ТА ПОСТРАЖДАЛИХ ВІД ЧОРНОБІЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ ”АСОЦІАЦІЯ БДЖОЛЯРІВ М. УКРАЇНКИ ”БДЖІЛКА”»
Поділіться інформацією в соцмережах