ГРОМАДСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ "СПІЛКА ІНВАЛІДІВ ЧОРНОБИЛЯ"

Контакти

Юридична адреса
08700, Київська обл., м. Обухів, вул. Київська, 12
Телефони
Керівник
Бритвін Олександр Миколайович
Код ЄДРПОУ25898255
Дата реєстрації25.04.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ГРОМАДСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ”СПІЛКА ІНВАЛІДІВ ЧОРНОБИЛЯ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ГРОМАДСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ "СПІЛКА ІНВАЛІДІВ ЧОРНОБИЛЯ"» присвоєно код 25898255.

Керівником підприємства «ГРОМАДСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ "СПІЛКА ІНВАЛІДІВ ЧОРНОБИЛЯ"» є Бритвін Олександр Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ГРОМАДСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ "СПІЛКА ІНВАЛІДІВ ЧОРНОБИЛЯ"» — Київська обл., м. Обухів, вул. Київська, 12.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ГРОМАДСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ”СПІЛКА ІНВАЛІДІВ ЧОРНОБИЛЯ”»
Поділіться інформацією в соцмережах