ЦЕНТР ОСВІТНІХ ПРОГРАМ, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ

Контакти

Юридична адреса
39800, Полтавська обл., м. Горішні Плавні, вул. Миру, 24, к. 204
Телефони
Керівник
Тягай Наталія Анатоліївна
Код ЄДРПОУ25898663
Дата реєстрації21.07.2000
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЦЕНТР ОСВІТНІХ ПРОГРАМ, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЦЕНТР ОСВІТНІХ ПРОГРАМ, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ» присвоєно код 25898663.

Керівником підприємства «ЦЕНТР ОСВІТНІХ ПРОГРАМ, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ» є Тягай Наталія Анатоліївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЦЕНТР ОСВІТНІХ ПРОГРАМ, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ» — Полтавська обл., м. Горішні Плавні, вул. Миру, 24, к. 204.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — прекращено.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЦЕНТР ОСВІТНІХ ПРОГРАМ, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ»
Поділіться інформацією в соцмережах